Zapraszamy do sklepu https://hurtowniatapicerska.pl/ |
TREND TJ sp. z o.o. Dabrowskiego 45 59-930 Pieńsk Tel. : +48515747080 |
Włóknina Wigofil o gramaturze 80 g/m² w kolorze beżowym. Idealna do tapicerki i meblarstwa: spody kanap, ścianki tylne mebli, pokrowce, wkłady poduszek. Lekka, miękka, łatwa w szyciu i dobrze przepuszczająca powietrze. Szerokość 1,60 m. 1 szt. = 1 mb.
Wigofil 80 g/m² to wysokiej jakości włóknina polipropylenowa wykorzystywana szeroko w branży tapicerskiej, meblarskiej oraz dekoracyjnej. Dzięki swojej lekkości, miękkości i łatwości obróbki idealnie sprawdza się jako materiał pomocniczy w produkcji i wykańczaniu mebli.
Włóknina ta cechuje się jednakową wytrzymałością we wszystkich kierunkach, dzięki czemu jest bardzo ekonomiczna w krojeniu i formatowaniu wykrojów. Dodatkowo Wigofil doskonale przepuszcza powietrze i parę wodną, co czyni go świetnym wyborem do wkładów poduszek oraz elementów wymagających dobrej wentylacji.
spody kanap, wersalek, sof
ścianki tylne mebli tapicerowanych
fotele, pufy, krzesła
pokrowce i zabezpieczenia
wkłady do poduszek z syntetycznym wypełnieniem
okrycia roślin w ogrodnictwie (zima)
łatwy w cięciu i szyciu
lekki i miękki
ekonomiczny w wykrojach
przepuszcza powietrze i parę wodną
wytrzymały i trwały
szerokość: 1,60 m
gramatura: 80 g/m²
materiał: 100% polipropylen
kolor: beżowy
towar fabrycznie nowy
1 szt. = 1 metr bieżący
Opcje produktu