Czy można nawiązać stałą współpracę z hurtownią Trend?

10-05-2021

Tapicerzy współpracują z różnymi dostawcami, by zwiększyć atrakcyjność swojej oferty oraz sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom swoich klientów. Zazwyczaj wybierają kilka hurtowni, w których zaopatrują się w tkaniny, pianki meblowe czy narzędzia tapicerskie. Większa ilość sprzedawców chroni ich przed nieprzyjemnymi sytuacjami. W ten sposób zabezpieczają się na wypadek komplikacji. Jeśli zastanawiasz się, czy można nawiązać stałą współpracę z hurtownią TREND, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

 

Hurtownia tapicerska TREND - poznaj bogatą ofertę

 

Hurtownia tapicerska Trend to marka znana na rynku od wielu lat. W ofercie sklepu internetowego znajdziesz m.in.:

Do wyboru również materiały z indywidualnym nadrukiem, a także akcesoria i dodatki tapicerskie czy nogi meblowe.

Zachęcamy do zamawiania próbek materiałów oraz składania zamówień. Zapewniamy rzetelną komunikację, a także sprawną realizację zamówień. Jeśli zdecydujesz się na stałą współpracę z naszą hurtownią, możesz liczyć na rabaty. Pierwszy przyznamy Ci przed dokonaniem 6 transakcji.
W tym celu skontaktuj się mailowo z naszym konsultantem.

Bogaty asortyment tkanin, gąbek, narzędzi oraz akcesoriów pozwoli Ci zrealizować wiele projektów. Dzięki nim Twoja praca będzie przebiegać sprawnie. Wysoka jakość oraz wytrzymałość naszych produktów z pewnością zdobędzie Twoje uznanie. Złóż Twoje pierwsze zamówienie i przekonaj się na własnej skórze, że warto z nami współpracować.

 

Hurtownia tapicerska TREND - outlet maszyn tapicerskich

 

W Twoim zakładzie tapicerskim zalegają stare maszyny tapicerskie w dobrym stanie, z których nie korzystasz od długiego czasu? Możesz je wystawić całkowicie za darmo w naszym outlecie. Prześlij do nas zdjęcie i krótkie dane o oferowanym sprzęcie:

  • rok produkcji i model,
  • parametry techniczne,
  • stan techniczny,
  • miejsce odbioru,
  • cenę.

Na tej podstawie przygotujemy dla Ciebie bezpłatny opis urządzenia. Po Twojej akceptacji dodamy go na naszą stronę. Potencjalny klient sam się z Tobą skontaktuje. Twój numer telefonu lub adres e-mail będzie podany w aukcji. Nie pobieramy żadnej prowizji od sprzedaży.

 

Zadbaj o ekologię z hurtownią tapicerską TREND

 

Jeśli szukasz odpowiedzialnych partnerów biznesowych, powinieneś nas dołączyć do Twojego grona. Doskonale rozumiemy, jak ważna jest troska o środowisko naturalne, dlatego nieustannie poszukujemy i wdrażamy nowe rozwiązania, które pomogą nam jeszcze efektywniej zadbać o naturę. Od wielu lat w naszej firmie stosujemy technologię Ekopack. Dzięki niej zapakowane pianki tapicerskie zajmują 4x mniej miejsca w samochodzie. Tym samym możemy przewieźć więcej paczek oraz ograniczyć emisję CO2.

Ponadto tkaniny, które wykorzystujemy do produkcji materiałów z własnym wzorem, nadają się do recyclingu. Funkcjonalne materiały doskonale się sprawdzają w różnych wnętrzach. Posiadają różnorodne certyfikaty, m.in. atest o trudnopalność. Dokument ten umożliwia korzystanie z nich w miejscach użyteczności publicznej.

 

Podsumowanie: Czy można nawiązać stałą współpracę z hurtownią tapicerską TREND?

 

Jesteś zainteresowany nawiązaniem stałej współpracy z hurtownią tapicerską TREND? Zapoznaj się  z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Z przyjemnością staniemy się jednym z Twoich partnerów biznesowych. Zapewniamy terminową realizację zamówień, rzetelną informacją oraz miłą atmosferę. Nasz konsultant odpowie na nurtujące Cię pytania oraz pomoże dokonać satysfakcjonującego wyboru. Złóż swoje pierwsze zamówienie już dziś i rozwijaj Twój zakład tapicerski.