O Firmie

Firma nasza istnieje od 2001 roku.
Naszym klientom oferujemy łatwy i szybki dostęp do szerokiej gamy produktów związanych z tapicerstwem. Oferujemy:

 - tkaniny tapicerskie meblowe;
 - tkaniny tapicerskie samochodowe;
 - pianki (gąbki) tapicerskie;
 - kleje tapicerskie;
 - narzędzia tapicerskie;
 - nici oraz igły tapicerskie;
 - oraz szeroką gamę akcesoriów do wykorzystania w tapicerstwie;

Jesteśmy wiodącą internetową hurtownią tkanin i akcesoriów tapicerskich w Polsce. Prowadzimy sprzedaż zarówno dla klientów detalicznych, nie związanych z branżą, jak również sprzedaż hurtową dla klientów branżowych - tapicerów, producentów mebli itp...
Dla klientów branżowych przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę cenową a także gwarancję szybkiej dostawy i ciągłości dostaw naszych produktów. Już nie muszą Państwo rozbudowywać własnych zapasów tkanin, pianek i innych produktów koniecznych w zakładzie tapicerskim. Wystarczy wygodnie usiąć w fotelu, włączyć komputer i wybrać interesujące Państwa produkty z naszej oferty. Dzień, maksymalnie dwa dni później pojawią się one u Państwa dostarczone do drzwi przez kuriera. Oszczędzamy Państwa cenny czas oraz równie cenną powierzchnię magazynową.

Nieustannie staramy się poprawiać jakość naszych usług. Pracownicy obsługi klienta to nie tylko sprzedawcy, ale również profesjonalni, przeszkoleni doradcy, którzy z przyjemnością i kompetentnie doradzą przy wyborze potrzebnych produktów do Państwa projektów.

Stawiamy na jakość oraz szybką wysyłkę!

Nasze produkty są bezpiecznie pakowane i doręczane do Państwa najczęściej w ciągu 2-3 dni od złożenia zamówienia.

Zapraszamy na nasze strony.

Pozdrawiamy
Zespół HurtowniaTapicerska.pl