O Firmie

HURTOWNIA TAPICERSKA TREND TJ – ŁĄCZY RZEMIEŚLNIKÓW I MAJSTERKOWICZÓW

Internetowa hurtownia tapicerska TREND z tradycjami

20 lat na rynku to czas, w którym pogłębialiśmy tajniki wiedzy tapicerskiej i rzemieślniczej. Przez wiele lat wsłuchiwaliśmy się w potrzeby rzemieślników oraz majsterkowiczów. Poszukiwaliśmy ciekawych rozwiązań, które skutecznie wesprą tapicerów, krawców, kaletników, a także przedstawicieli innych zawodów. Z myślą o Tobie, drogi Rzemieślniku i Majsterkowiczu, starannie dobieraliśmy dostawców, wyszukiwaliśmy produkty oraz wdrażaliśmy nowe pomysły, żebyś mógł rozwijać Twoją pasję, bądź własną firmę.

Dziś nadal dbamy o to, by zagwarantować naszym klientom terminową dostawę pełnowartościowych produktów. Dzięki temu możecie w spokoju realizować kolejne projekty i spełnić oczekiwania Waszych klientów oraz domowników. Nieustannie poszukujemy nowych inspiracji, które pomogą nam wszystkim spełnić marzenia.

Niestety nie każdy tapicer realizuje zamierzone cele i osiąga sukces. Czy wiesz, dlaczego tak się dzieje? Często zawodzą go dostawcy, którzy nie dotrzymują danego słowa. Zwodzą, zatajają istotne informacje czy też nie dbają o rzetelną komunikację z Klientem. Wiemy, jak ważne jest to dla Ciebie, dlatego chcemy Ci zaproponować nową jakość współpracy.

Sklep tapicerski online: TREND TJ – Twój partner w biznesie

Drogi Tapicerze, chcemy Cię wspierać na każdym kroku Twojej zawodowej ścieżki. Zapraszamy Cię do aktywnego uczestnictwa w naszych projektach. Pomożemy Ci wystawić zużyty sprzęt, poznać innych rzemieślników, a także zainspirujemy Cię do aktywnej promocji Twojej marki. Podpowiemy, w jaki sposób możesz stać się rozpoznawalnym rzemieślnikiem na rynku i zwiększyć satysfakcję Twoich klientów.

Zadbaj o środowisko naturalne razem z hurtownią tapicerską TREND TJ

Jesteśmy przedsiębiorstwem odpowiedzialnym społecznie. Od wielu lat dbamy o naszą planetę. Systematycznie redukujemy liczbę odpadów. Co więcej, do pakowania wykorzystujemy folię i kartony pochodzące z recycklingu.

Naszym autorskim pomysłem jest system pakowania pianki tapicerskiej eco pack. Dzięki temu paczka zajmuje 4 x mniej miejsca w transporcie. Dzięki temu zamiast 1 paczki pakujemy do samochodu 4 zamówienia. W rezultacie ograniczamy ilość emitowanych spalin, a nasi klienci szybciej otrzymują zamówiony towar.

Hurtownia tapicerska na miarę XXI wieku

Co zyskasz we współpracy z nami? Poznaj nasze wartości, sposób, w jaki pracujemy i zapoznaj się z naszą ofertą. Daj sobie szansę na lepsze jutro. Przekonaj się, że to, co mówimy, jest prawdą. Wskocz na wyższy poziom biznesu. Oto cechy, które nas wyróżniają:

Honorowe zachowanie w trudnych sytuacjach

Dbamy o dobre imię naszego przedsiębiorstwa, dostawców i klientów. Potrafimy przyznać się do błędów, szukamy przyczyny zaistniałej okoliczności oraz wyciągamy wnioski, by naprawić błąd. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy może się pomylić.

Uwaga skupiona na klientach, partnerach biznesowych oraz pracownikach

Szanujemy każdego człowieka, prowadzimy konstruktywny dialog i wsłuchujemy się w potrzeby innych. Dzięki temu potrafimy znaleźć korzystne rozwiązanie dla każdej ze stron. Pomagamy klientom znaleźć produkty, które w 100% spełniają ich oczekiwania, a z dostawcami współpracujemy na jasnych warunkach.

Rozwiązanie problemu

Zawsze staramy się znaleźć przyczynę, by zapobiec podobnym błędom w przyszłości. Analityczne myślenie oraz śledzenie nowinek technicznych sprawiają, że sprawnie rozwiązujemy problemy, przed którymi stają nasi klienci.

Tajemne triki, dzięki którym stajemy się bardziej kreatywni

Przez cały czas odkrywamy tajemnice poligrafii, tapicerstwa, krawiectwa i innych dziedzin, by osoby odwiedzające naszą stronę www, mogły znaleźć cenne wskazówki, dzięki którym wykonanie niektórych zadań stanie się łatwiejsze.

Okazję do tego, by poznać specjalistów z branży

Zapraszamy wszystkich tapicerów do udziału w branżowych projektach. Na naszej stronie oferujemy możliwość sprzedania niepotrzebnych maszyn innym rzemieślnikom. Zachęcamy także do promowania własnego zakładu i budowania aktywnej społeczności na zaprzyjaźnionym portalu tapicerzypolscy.pl

Więcej możliwości, by rozwijać swoją pasję

Na naszym blogu majsterkowicze znajdą cenne podpowiedzi, dzięki którym będą mogli rozwijać swoją pasję. Podpowiadamy, w jaki sposób najłatwiej wymienić tapicerkę, rozwiewamy dylematy zakupowe, a także zachęcamy do wstąpienia na profesjonalną ścieżkę.

Niepowtarzalne produkty

W naszej hurtowni proponujemy oryginalne tkaniny z własnym wzorem. Możemy wyprodukować tkaniny brandowane, a także wydrukować autorskie grafiki czy motywy znalezione w Internecie, które pomogą w promocji firm oraz sprostają wygórowanym oczekiwaniom klientów korzystających z usług krawieckich czy tapicerskich.

Inspirujące podpowiedzi

Inspirujemy do tego, by opuścić indywidualną strefę komfortu i wykonać krok do przodu. Tylko w ten sposób można stać się lepszym człowiekiem, pracownikiem, rzemieślnikiem.

Atestowane pianki, tkaniny i narzędzia tapicerskie

Oferujemy certyfikowane gąbki meblowe, tkaniny tapicerskie i funkcjonalne narzędzia tapicerskie, dzięki którym prace w warsztacie przebiegną sprawnie, a zleceniodawcy będą usatysfakcjonowani.

Tytaniczna praca naszego zespołu

Każdego dnia staramy się zapewnić naszym klientom komfortowe warunki. Chcemy, by każdy z nich poczuł się doceniony. Szanujemy czas każdego, dlatego błyskawicznie odpowiadamy na wiadomości i realizujemy zamówienia. Robimy wszystko, by zminimalizować stres i dotrzymać danego słowa.

Atrakcyjna  współpraca

Ciągle się rozwijamy i działamy na wielu rynkach europejskich. Łączymy ludzi z różnych krajów. Dzięki temu poszerzamy horyzonty oraz nawiązujemy współpracę z różnymi podmiotami gospodarczymi.

Prawda

To jedna z kluczowych wartości, którymi kierujemy się w życiu zawodowym i prywatnym. Dbamy o rzetelną informację pomiędzy wszystkimi działami, partnerami biznesowymi oraz klientami. Gdy pojawiają się trudności, od razu o nich informujemy.

Imponujące efekty promocji

Zachęcamy rzemieślników do promowania warsztatów oraz pojedynczych realizacji. Chętnie chwalimy się osiągnięciami tapicerów, którzy współpracują z naszą hurtownią. Pomagamy im w reklamowaniu usług na zewnątrz.

Cudowne wyroby tapicerskie

Jeśli marzysz o tym, by wprawić w zachwyt swoich zleceniodawców, musisz im zaoferować coś naprawdę wyjątkowego. Ciekawym pomysłem mogą się tkaniny tapicerskie z indywidualnym nadrukiem, z których wyczarujesz oryginalne meble tapicerowane.

Ekspercki wizerunek

Codziennie stawiamy czoła nowym wyzwaniom, które przed nami stają. Dużo się uczymy i zdobywamy nowe umiejętności, by sprostać wyzwaniom rynku. W ten sposób chcemy stać się ekspertem w branży, by nieść pomoc innym.

Reguła win to win

Trudno jest odnieść zwycięstwo w pojedynkę, dlatego lepiej zrobić to razem. Jeśli nam się uda, Ty również zyskasz. Kompromisy, które zawieramy, przyczyniają się do zwiększenia zadowolenia z osiąganych wyników u każdej ze stron. Zwyciężamy wtedy, kiedy nasze produkty sprostają oczekiwaniom Twoich klientów.

Satysfakcja

Staranna selekcja produktów oraz regularne kontrolowanie stanów magazynowych to gwarancja jakości dla naszych odbiorców. Gdy otrzymujesz paczkę, która wywołuje radość w Twoim sercu, jesteśmy usatysfakcjonowani i jeszcze bardziej zmotywowani do dalszej pracy.

Kompletne wyposażenie warsztatu

Materiały, pianki, narzędzia i akcesoria tapicerskie to niezbędne wyposażenie każdego zakładu. W naszej ofercie znajdziesz niezbędne artykuły do tapicerowania, szycia oraz majsterkowania.

Autorytet wśród zleceniodawców

Każde zlecenie, które w 100% spełnia oczekiwania Twoich klientów buduje Twoją markę, a także wzmacnia nasz autorytet, jeśli z nami współpracujesz. To dla nas ogromny powód do dumy. Czujemy się zaszczyceni faktem, że coraz więcej przedsiębiorców korzysta z naszej oferty. Dołącz do ich elity.

Troska o Twoje dobro

Zawsze troszczymy się o dobro klienta, szczególnie wtedy, gdy rzeczywistość przytłacza całe społeczeństwo. Swoim zaangażowaniem niesiemy promień nadziei.

Rezultaty, które wywołają uśmiech na Twojej twarzy

Ufamy ludziom bez względu na ich pozycję. Dzięki temu pracuje się nam lepiej. Odpowiedzialnie podchodzimy do naszych obowiązków, dzięki czemu osiągamy coraz lepsze wyniki, które dodają nam skrzydeł i zwiększają standardy obsługi klienta.

Eksplozja nowych pomysłów

Wielokulturowe środowisko inspiruje do działania. Każdy z nas ma inne spojrzenie. Dzięki temu patrzymy na wiele spraw wielowymiarowo i w taki sposób pracujemy.

Niezwykłe produkty, które zwiększą komfort Twojej pracy

Brandowane pokrowce, torby reklamowe, środki ochrony osobistej czy niskometrażowa produkcja tkanin to tylko niektóre propozycje, które wspomogą Cię w prowadzeniu biznesu i ułatwią wykonywanie codziennych czynności.

Deklaracja jakości

Dla nas jakość to nie są tylko puste słowa. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, by pianki meblowe, tkaniny z własnym nadrukiem oraz materiały medyczne posiadały odpowiednią dokumentację, która zapewni użytkownikom bezpieczeństwo.

Tradycja rzemiosła

Tapicerstwo to rzemiosło z wieloletnią tradycją. Szanujemy historię i staramy się uchronić ją od zapomnienia, dlatego zachęcamy młodych ludzi do obrania tej ścieżki, a starsze osoby do przebranżowienia się. Rzemieślnicy mogą zawsze liczyć na nasze wsparcie.

Jedyna taka hurtownia tapicerska w Polsce

Jako jedyni w kraju proponujemy tapicerom współpracę, która wykracza daleko poza standardową dostawę niezbędnych narzędzi i komponentów. Zachęcamy do budowania społeczności i pomagamy w nawiązywaniu kontaktów biznesowych.

Czy jesteś gotów, na to, by rozpocząć z nami współpracę już dziś?

Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam, że biznes w XXI wieku może być oparty na prawdziwych wartościach.