Materiał tapicerski audi - gdzie kupić?

30-06-2022

Materiał tapicerski audi to jeden z najczęściej poszukiwanych produktów na rynku. W hurtowniach znajdziesz wiele oryginalnych tkanin, a także dobrej jakości zamienniki. Te drugie konkurują ceną. W niczym jednak nie ustępują odpowiednikom wykorzystywanym przez producentów. Dzięki nim możesz w przystępnej cenie odnowić wnętrze pojazdu.

Materiał tapicerski audi - duży wybór podsufitek

Wymiana podsufitki to jedna z najczęściej wykonywanych napraw w warsztacie. Tego zadanie podejmują się nie tylko tapicerzy, ale również majsterkowicze. Ci pierwsi mają spore doświadczenie, dlatego mogą do renowacji pojazdu wykorzystać różnego rodzaju tkaniny. Drugim polecamy produkty o większym stopniu elastyczności. Do najbardziej popularnych materiałów o uniwersalnym zastosowaniu możemy zaliczyć: SAM 01, SAM 02, SAM 03 oraz SAM 04 czy SAM 189. Właściciele audi, którzy zamierzają skorzystać z usług wykwalifikowanego rzemieślnika, mogą zdecydować się na zakup alicante extra. To elegancka i wytrzymała imitacja alcantary. Wymienione wyżej produkty będą idealne do tapicerowania boczków oraz drzwi.

Materiał tapicerski audi - jaki klej będzie odpowiedni?

Do renowacji audi polecamy klej Bonaterm A-plus (aplikuje się go pędzlem) lub Bonaterm AS BT (nakłada się go pistoletem pneumatycznym). Artykuły tapicerskie pozbawione toluenu są bezpieczne dla zdrowia oraz środowiska. Ich cena jest przystępna, a sposób aplikacji bardzo prosty. Wystarczy nałożyć cienką warstwę na tkaninę samochodową i na blachę. Najlepiej robić to partiami, ponieważ spoiwo szybko schnie. Pozostałości kleju można usunąć zwykłym rozpuszczalnikiem nitro.

Materiał tapicerski do audi - pokrowce na kierownice szyte na miarę

Starannie obszyta kierownica ułatwia manewrowanie pojazdem. Z tego powodu warto zadbać o stan pokrowca. Zniszczone poszycie najlepiej wymienić na nowe. W hurtowni tapicerskiej TREND znajdziesz pokrowce na kierownice do samodzielnego montażu. Szyjemy je z naturalnej skóry. Do wyboru wiele kolorów. Aby zamówić produkt, dokładnie wymierz obwód kierownicy oraz rękojeści. Pamiętaj, że skóra zwierzęca jest elastyczna. Nie dodawaj zapasowych centymetrów.

Podsumowanie: Materiał tapicerski audi - gdzie kupić?

Materiały tapicerskie do audi znajdziesz w hurtowni tapicerskiej TREND. Do skorzystania z naszej bogatej oferty zapraszamy majsterkowiczów oraz tapicerów. Rzemieślnikom proponujemy preferencyjne ceny po założeniu konta PRO w naszym sklepie internetowym. Zapewniamy sprawną realizację zamówień, a także terminową dostawę. W naszym asortymencie oprócz tkanin samochodowych są dostępne również wykładziny, maty wygłuszające oraz liczne akcesoria czy profesjonalne narzędzia. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami mailowo.

Polecane produkty