SAM04 Tkanina Samochodowa Na Podsufitkę Beż

  • mb
  • Cena netto: 16,26 zł 20,00 zł

TKANINA SAMOCHODOWA SAM04 w kolorze beżowym


Tkanina welurowa laminowana pianką znajduje zastosowanie przede wszystkim jako tkanina na podsufitkę. Doskonale nadaje się na tapicerkę do jachtów czy przyczep kempingowych. Materiał jest stosowany jako tkanina na podsufitkę w wielu modelach samochodów.

Tkanina jest podklejona warstwą pianki o grubości ca 2,5 mm. Jest miękka i łatwo poddająca się obróbce. Jest ładną, bardzo dobrej jakości tkaniną welurową w kolorze beżowym. Jest oryginalną tkaniną stosowaną do produkcji obić samochodowych.

 


 

Tkanina została laminowana wysokiej jakości pianką o grubości 3mm, nowoczesną metodą laminacji płomieniowej.

 
Ta technologia laminacji gwarantuje NIEROZKLEJANIE się materiału i pianki, dodaje tkaninie trwałości. Podczas laminacji metodą płomieniową, pianka zostaje stopiona z materiałem. Podczas tego procesu grubość pianki zmniejsza się o około 0,5mm stąd ostateczna grubość laminatu to 2,5mm.

Materiał jest w stałej kolekcji - zapewniamy ciągłość sprzedaży

Dane techniczne:

  • szerokość tkaniny: 150cm;
  • laminowana pianką poliuretanową o gr. około 2,5mm;
  • najnowocześniejsza metoda laminacji - laminacja płomieniowa;
  • towar jest fabrycznie nowy;
  • kolor beżowy
  • tkanina w I gatunku


Informacja dotycząca czyszczenia i pielęgnacji:

Materiał jest bardzo łatwy w pielęgnacji i czyszczeniu. Do plam używać pianki do czyszczenia tapicerki samochodowej. Miejsca zaplamione należy wyczyścić możliwie szybko od momentu powstania zabrudzeń. Tak jak w przypadku plam, występujących na innych materiałach, tym lepsze są efekty czyszczenia, im plamy są świeższe. Plam nie należy mocno trzeć. Tkaniny nie należy przemoczyć. Nie stosować wybielaczy.

UWAGA!

Kupując 1 szt. - kupujesz 1 mb materiału o szerokości 150cm.Jeżeli zakupisz więcej sztuk, wyślemy je w jednym kawałku!

Tkaninę zawsze nawijamy na kartonowy rulon.


Uwaga: Monitor daje pewne przekłamania kolorów! (Aby zrozumieć dlaczego zawieramy taki przypis wystarczy przejść się do najbliższego salonu komputerowego i porównać kolory na wystawionych tam monitorach - na dosłownie każdym monitorze ten sam obraz wygląda inaczej ze względu na różne matryce czy kineskopy oraz ustawione preferencje obrazu).

W naszej ofercie posiadamy również kleje tapicerskie. Odpowiedni klej znajdą Państwo klikając w zdjęcie poniżej.