Krzesło

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1822
  • Dostępność: Jest

Krzesło to mebel o konstrukcji szkieletowej wyposażony w oparcie, pozbawiony łokietników. Występuje w dwóch wersjach: tapicerowany i bez opicia. Konstrukcja siedziska może być wykonana z różnych materiałów, np. z drewna, plastiku, metalu.

Krzesło tapicerowane zwiększa komfort użytkowania

Krzesło tapicerowane to uniwersalny mebel, który świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu. Można go ustawić w salonie, kuchni, jadalni czy pokoju. Doskonale sprawdza się w kawiarniach, restauracjach czy salach konferencyjnych. Można je obić dowolną tkaniną meblową. Aby zapewnić odpowiedni komfort użytkownikom, warto zwrócić uwagę na wybór właściwej pianki tapicerskiej.

Wygodne siedziska obite przyjemną w dotyku tkaniną podkreślają walory estetyczne pomieszczeń. Dzięki nim wnętrza stają się bardziej przytulne. Odpowiednio wyprofilowana konstrukcja ułatwia korzystania, a także umożliwia wielogodzinne przesiadywanie przy stole podczas uroczystości czy konferencji.

Krzesło tapicerowane – tkanina meblowa czy ekoskóra?

Krzesło obite ekoskórą może okazać się praktycznym rozwiązaniem w przypadku siedzisk ustawionych w kuchni przy stole lub przy wyspie. To idealna propozycja dla mebli ustawionych czy barze w pubie, a także salonów kosmetycznych oraz gabinetów medycznych bądź stomatologicznych. Sztuczną skórę łatwiej zdezynfekować. Wystarczy przetrzeć ją szmatką nasączoną odpowiednim detergentem, by usunąć z niej bakterie i inne drobnoustroje.

Tkaniny meblowe dodają wnętrzom elegancji. Świetnie wyglądają w lokalach gastronomicznych. Warto w nie wyposażyć stylową jadalnię. Można je dodatkowo ozdobić specjalnymi pokrowcami uszytymi z tkanin dekoracyjnych. Ciekawym pomysłem, by stworzyć oryginalną tapicerkę, są tkaniny brandowane.

Krzesło do biurka

Najlepsze krzesło biurowe to krzesło obrotowe z funkcją regulacji wysokości. Taki model w zupełności wystarczy dla dzieci i młodzieży. Spełni również oczekiwania dorosłych. Dobrze, by był wyposażony w kółka meblowe, które zwiększą jego walory użytkowe. Dzięki nim przemieszczenie się po pokoju czy gabinecie staje się łatwiejsze.

Krzesło do biurka można obić skajem lub tradycyjnym materiałem. W przypadku młodszych użytkowników warto wybrać tkaninę dziecięcą, która rozweseli aranżację. Kolorowe motywy wprawią domowników w dobry nastrój i dodadzą energii.