Igły, szpilki i szydła

Igły, szpilki i szydła

Igły tapicerskie, szydła i szpilki tapicerskie to akcesoria, która przydadzą się w zakładzie tapicerskim, kaletniczym, krawiecki, a także w domu amatora robótek ręcznych. Są one bardziej wytrzymałe od odpowiedników używanych w krawiectwie lekkim. Z ich pomocą można stworzyć okazałe wyroby, które przypadną do gustu nie tylko klientom.

Szpilki, igły i szydła do różnych typów prac

Oferujemy duży wybór igieł, szpilek i szydeł tapicerskich znanych producentów. Można je wykorzystać m.in. do szycia skór, tapicerski samochodowej czy żagli. W naszej ofercie również tkaniny i nici tapicerskie.

Akcesoria tapicerskie z naszej oferty wykazują właściwości antykorozyjne. Są sztywne i bardzo ostre, dzięki czemu perfekcyjnie sprawdzają się w trakcie realizacji różnych projektów. Z ich pomocą prace krawieckie, rymarskie oraz tapicerskie stają się o wiele prostsze. Zajmują mniej czasu, a także zapobiegają powstaniu uszkodzeń materiał. W ten sposób można łatwiej dotrzymać terminu obiecanego klientowi i zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy, zapobiegając stratom. Funkcjonalne igły tapicerskie to gwarancja sukcesu.

Igły w różnych kształtach i rozmiarach 

W naszym asortymencie znajdziesz igły, które bez trudu dopasujesz do każdego rodzaju materiału. Do wyboru m.in.:

  • igły do pikowania,
  • igły proste,
  • igły zakrzywione,
  • igły do szycia ręcznego,
  • igły do szycia maszynowego,
  • szydła,
  • igły do skóry.

Igły zaokrąglone oraz proste to dobry wybór do ściegów krytych i łączenia brzegów, z kolei igła tapicerska do pikowania ułatwia łączenie tkanin. Jest łatwa w obsłudze, doskonale sprawdza się podczas wykonywania przeszyć przy pomocy sznurka czy wstążki. Możesz ją zakupić tutaj.

Szpilki tapicerskie w trzech kolorach

Szpilki są niezbędne podczas modelowania. Dzięki nim można nadać materiałowi odpowiedni kształt, by następnie wykonać precyzyjny ścieg. Do wyboru:

  • szpilki czerwone,
  • szpilki niebieskie,
  • białe szpilki.

Opakowanie zawiera 100 sztuk. Zamówienia realizujemy w ciągu 1. dnia roboczego. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Szydło do szycia skóry z dwuletnią gwarancją

W naszej ofercie znajdziesz również szydło szewskie, idealne do prac rymarskich, kaletniczych i tapicerskich. W zestawie znajduje się również szpulka woskowanej nici. Możesz dokupić także nici do szydła kaletniczego w kolorze białym lub czarnym. Zamów swój profesjonalny zestaw z dowolnego miejsca na ziemi i w dowolnej cieszyć, by rozwijać swoje zainteresowania oraz świadczyć usługi, z których będą zadowoleni Twoi klienci.