Plusz

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1789
  • Dostępność: Jest

Plusz to miękki materiał o krótkim włosiu ceniony przez designerów i tapicerów. Uwielbiają go dzieci, które chętnie bawią się maskotkami. Dzięki nim wnętrza stają się bardziej przytulne, a maluchy częściej się uśmiechają.

Plusz tapicerski – cechy charakterystyczne

Elegancka tkanina meblowa perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu mebli. Bez trudu można ją odpowiednio wyprofilować, by stworzyć komfortowe meble wypoczynkowe lub odnowić zniszczoną tapicerkę. Wytrzymała tkanina gwarantuje wieloletnią satysfakcję z użytkowania. Wysoka jakość włókien sprawia, że siedziska przez długi czas zachwycają swym wyglądem. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i dziecinnie proste w utrzymaniu czystości.

Plusz – idealny materiał do tapicerowania i szycia

Plusze to tkaniny często wybierane przez klientów korzystających z usług tapicerskich. Cieszą się również dużą popularnością wśród osób szyjących domowe tekstylia. Z materiału powstają śliczne poduszki, kocyki, a także zasłony. To prawdziwa gratka dla miłośników robótek ręcznych.

Plusz – tkanina obiciowa, którą warto pikować

Pikowane siedziska oraz zagłówki to ciekawy element klasycznych i nowoczesnych wnętrz. Zdobienie tego typu wnosi powiew luksusu. Pikowanie materiału nie należy do skomplikowanych czynności, bez trudu sprosta temu zadaniu początkujący tapicer czy majsterkowicz. Warto zaopatrzyć się pikownicę, a także guziki tapicerskie, które zwieńczą dekorację, nadając tapicerowanym elementom inny wymiar.