Skaj

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1787
  • Dostępność: Jest

Skaj imituje naturalną skórę, często nazywa się go sztuczną skórą lub ekoskórą. Nieprzemakalny materiał dopasowuje się do każdego kształtu. Świetnie komponuje się z różnego rodzaju dodatkami tapicerskimi, np. guzikami czy kedrą. Starannie wykończone siedziska samochodowe, meble wypoczynkowe i akcesoria przyciągają uwagę, tworząc luksusowe wnętrza.

Czym charakteryzuje się skaj?

Skaje to grupa tkanin obiciowych. Zalicza się je zarówno do tkanin meblowych, jak i samochodowych. Są łatwe w obróbce, idealnie dopasowują się do każdego kształtu. Wodoodporny materiał jest bezwonny. Co ciekawe, jest nieskomplikowany w utrzymaniu czystości. Nie wymaga żadnych specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych. Wystarczy go jedynie systematycznie przecierać szmatką, by usunąć kurz i zabrudzenia.

Skaj samochodowy – powiew luksusu we wnętrzu Twojego pojazdu

Skaj samochodowy pięknie prezentuje się na fotelach, a także na kokpicie, boczkach czy skrzyni biegów. Dzięki niemu wnętrze samochodu staje się bardzo eleganckie, a także czyste. Podróż odbywa się w przyjemnej atmosferze. Skaje warto łączyć z innymi tkaninami, by nadać pojazdowi niepowtarzalny design.

Gdzie kupić skaj na metry?

Skaj na metry warto kupić bez wychodzenia z domu w hurtowni internetowej. Zakupy można zrobić o dowolnej porze. By dopasować kolor do indywidualnych potrzeb, istnieje możliwość, by poprosić sprzedawcę o darmowe próbki. To idealne rozwiązanie dla osób, które obawiają się, że zamówienia złożone online nie sprostają ich oczekiwaniom.

Czym wykończyć wyroby ze skaju?

Starannie wykończone wyroby wykonane ze skaju są bardzo trwałe. Gwarantują wieloletnią satysfakcję z użytkowania, pozwalają zaoszczędzić czas na poszukiwanie nowych materiałów, a także pieniądze. By wzmocnić torbę uszytą z ekoskóry lub ochronić szwy przed zniszczeniem warto wybrać bizę kaletniczą. Można ją dopasować na zasadzie kontrastu lub wybrać akcesorium tapicerskie o tej samej barwie.

Kolejnym ciekawym uzupełnieniem stylizacji są guziki tapicerskie obciągnięte sztuczną skórą oraz oczka do plandeki. Z ich pomocą można stworzyć niebanalne przedmioty codziennego użytku, które dodadzą blichtru każdemu stylowi.