Tkanina Samochodowa na Podsufitkę SAM556 Szara

  • szt.
  • Cena netto: 19,11 zł 29,90 zł 23,50 zł

Tkanina samochodowa SAM556Tkanina laminowana pianką przeznaczona na podsufitkę samochodową, pokrowce samochodowe, wyklejenie tylnej półki itp...

Tkanina jest miękka, elastyczna we wszystkich kierunkach i łatwo poddająca się obróbce. Tkanina w kolorze szarym, posiada bardzo ładną delikatną fakturę, przeznaczona przede wszystkim na podsufitkę. Jest oryginalną tkaniną stosowaną do produkcji obić samochodowych.

Tkanina została laminowana wysokiej jakości pianką o grubości 3mm, nowoczesną metodą laminacji płomieniowej.

Ta technologia laminacji gwarantuje NIEROZKLEJANIE się materiału i pianki, dodaje tkaninie trwałości. Podczas laminacji metodą płomieniową, pianka zostaje stopiona z materiałem. Podczas tego procesu grubość pianki zmniejsza się o około 0,5mm stąd ostateczna grubość laminatu to 2,5mm.

 

 

 

 

Dane techniczne:

  • szerokość tkaniny 1,50 +/- 2cm 
  • przeznaczenie: podsufitka
  • kolor tkaniny szary,
  • laminowana pianką poliuretanową o gr. około 2,5mm w kolorze szarym,
  • towar jest fabrycznie nowy,
  • kolorystyka w każdej partii może nieznacznie się różnić.

 

 

Kupując 1 sztukę kupujesz:
1 mb. = 1,00 x 1,50m = 1,50m2
Jeśli kupisz więcej sztuk wyślemy je do Ciebie w jednym kawałku.

Tkanina na tapicerkę samochodową

 

 

Uwaga: Monitor daje pewne przekłamania kolorów! (Aby zrozumieć dlaczego zawieramy taki przypis wystarczy przejść się do najbliższego salonu komputerowego i porównać kolory na wystawionych tam monitorach - na dosłownie każdym monitorze ten sam obraz wygląda inaczej ze względu na różne matryce czy kineskopy oraz ustawione preferencje obrazu).

 

Materiał jest bardzo łatwy w pielęgnacji i czyszczeniu. Do plam używać pianki do czyszczenia tapicerki samochodowej. Miejsca zaplamione należy wyczyścić możliwie szybko od momentu powstania zabrudzeń. Tak jak w przypadku plam, występujących na innych materiałach, tym lepsze są efekty czyszczenia, im plamy są świeższe. Plam nie należy mocno trzeć. Tkaniny nie należy przemoczyć. Nie stosować wybielaczy.

W naszej ofercie posiadamy również kleje tapicerskie. Odpowiedni klej znajdą Państwo klikając w zdjęcie poniżej.