WYKROJE Z TEKSTYLIÓW REKLAMOWYCH

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: T_WYKRÓJ_INDYWIDUALNY_REKLAMA
  • Dostępność: Na zamówienie

Spersonalizowane wykroje tekstyliów reklamowych w dowolnej ilości. Zapytaj o wycenę.

Staranne wykroje cyfrowe z tekstyliów reklamowych

Przygotujemy rozmaite wykroje z tekstyliów reklamowych w dowolnej ilości. Precyzyjnie kroimy surowiec, ograniczając liczbę odpadów do minimum. Starannie wykonane formatki przyspieszą produkcję w Twoim zakładzie. Dzięki nim zrealizujesz więcej zamówień, obsłużysz więcej klientów oraz zwiększysz sprzedaż.

Automatyczny wykrój jest bardziej precyzyjny od ręcznego. Zleć wykroje w centrum obróbczym TREND. Zaoszczędź czas i pieniądze. Zmodernizuj już dziś technologię produkcji w Twojej firmie.

 

Wykroje tekstyliów reklamowych - jak zamówić usługę?

 

Prześlij do nas szablony w wersji papierowej, wykonane z tekstyliów lub w wersji cyfrowej (CAD/CAM). My zajmiemy się resztą. Klasyczne modele przekształcimy w wersję cyfrową. Zadbamy o to, by maksymalnie wykorzystać surowiec. Tekstylia możesz dostarczyć we własnym zakresie lub zakupić w naszej hurtowni.

 

Wykrój tekstyliów reklamowych na zamówienie - cennik

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie.

Cena zależy od:

  • materiału, który kroimy;
  • stopnia skomplikowania wykroju;
  • ilości wykrojów;
  • przygotowania wykroju.

Precyzyjnie wykonana formatka zwiększy komfort mebli tapicerowanych oraz zwiększy komfort użytkowania innych wyrobów piankowych.

U nas możesz zlecić też nadruk na tkaninie.

Zainteresowany? Poznaj szczegóły. Zadzwoń do nas: 512 359 321 lub wyślij maila na adres: s.feniuk@hurtowniatapicerska.pl

Chętnie odpowiemy na każde pytanie, poznamy Twój biznes i przygotujemy wycenę. Gwarantujemy szybką realizację zamówień i pełną dyskrecję.