WYKROJE Z TKANIN MEBLOWYCH

Spersonalizowane wykroje z tkanin meblowych są precyzyjnie wykonane. Można z nich uszyć pokrowce na różne siedziska. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie.

Precyzyjne wykroje z tkanin meblowych i dekoracyjnych

 

Przygotujemy rozmaite wykroje z tkanin meblowych w dowolnej ilości. Precyzyjnie kroimy surowiec, ograniczając liczbę odpadów do minimum. Starannie wycięte materiały przyspieszą produkcję w Twoim zakładzie. Dzięki nim zrealizujesz więcej zamówień, obsłużysz więcej klientów oraz zwiększysz sprzedaż.

Automatyczny wykrój tkanin jest bardziej precyzyjny od ręcznego. Skorzystaj z usługi w centrum obróbczym TREND. Zaoszczędź czas i pieniądze. Zmodernizuj już dziś technologię produkcji w Twojej firmie.

 

Spersonalizowany wykrój z tkaniny meblowej - jak zamówić usługę?

Prześlij do nas szablony w wersji papierowej, wykonane z tkaniny lub w wersji cyfrowej (CAD/CAM). My zajmiemy się resztą. Klasyczne modele przekształcimy w wersję cyfrową. Zadbamy o to, by maksymalnie wykorzystać surowiec. Tkaninę obiciową możesz dostarczyć we własnym zakresie lub zakupić ją w naszej hurtowni. Poznaj naszą ofertę.

 

Wykroje z tkanin meblowych - cennik

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie.

Cena zależy od:

  • materiału, który kroimy;
  • stopnia skomplikowania wykroju;
  • ilości wykrojów;
  • przygotowania wykroju.

Precyzyjnie wykonana formatka zwiększy komfort mebli tapicerowanych oraz zwiększy komfort użytkowania innych wyrobów piankowych.

U nas możesz zlecić też wykroje z pianki tapicerskiej.

Zainteresowany? Poznaj szczegóły. Zadzwoń do nas: 512 359 321 lub wyślij maila na adres: s.feniuk@hurtowniatapicerska.pl

Chętnie odpowiemy na każde pytanie, poznamy Twój biznes i przygotujemy wycenę. Gwarantujemy szybką realizację zamówień i pełną dyskrecję.