WYKROJE Z TKANIN ODZIEŻOWYCH I DZIANIN

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: T_WYKRÓJ_INDYWIDUALNY_ODZIEŻ
  • Dostępność: Na zamówienie

Precyzyjne wykroje z tkanin odzieżowych i dzianin usprawnią pracę na Twojej szwalni. Zapytaj o wycenę i skorzystaj z usługi.

Precyzyjne cięcie tkanin odzieżowych - wykroje dopasowane do Twoich potrzeb

Przygotujemy rozmaite wykroje z tkanin odzieżowych i dzianin w dowolnej ilości. Precyzyjnie kroimy materiał, ograniczając liczbę odpadów do minimum. Starannie wykonane wykroje przyspieszą produkcję w Twoim zakładzie. Dzięki nim zrealizujesz więcej zamówień, obsłużysz więcej klientów oraz zwiększysz sprzedaż. Twoje ubrania będą naprawdę eleganckie.

Automatyczny wykrój jest bardziej precyzyjny od ręcznego. Zleć wykroje w centrum obróbczym TREND. Zaoszczędź czas i pieniądze. Zmodernizuj już dziś technologię produkcji w Twojej firmie.

 

Wykrój z tkanin odzieżowych - jak zamówić usługę?

Prześlij do nas szablony w wersji papierowej, wykonane z tkanin bądź dzianin lub w wersji cyfrowej (CAD/CAM). My zajmiemy się resztą. Klasyczne modele przekształcimy w wersję cyfrową. Zadbamy o to, by maksymalnie wykorzystać surowiec. Tkaninę odzieżową możesz dostarczyć we własnym zakresie lub zakupić ją w naszej hurtowni. Na specjalne życzenie wykonamy dla Ciebie indywidualny wzór na materiale. Poznaj naszą ofertę.

 

Wykroje z dzianin i tkanin odzieżowych - cena

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie.

Cena zależy od:

  • materiału, który kroimy;
  • stopnia skomplikowania wykroju;
  • ilości wykrojów;
  • przygotowania wykroju.

Precyzyjnie wykonana formatka zwiększy komfort mebli tapicerowanych oraz zwiększy komfort użytkowania innych wyrobów piankowych.

U nas możesz zlecić też wykroje tekstyliów reklamowych.

Zainteresowany? Poznaj szczegóły. Zadzwoń do nas: 512 359 321 lub wyślij maila na adres: s.feniuk@hurtowniatapicerska.pl

Chętnie odpowiemy na każde pytanie, poznamy Twój biznes i przygotujemy wycenę. Gwarantujemy szybką realizację zamówień i pełną dyskrecję.