WYKROJE ZE SKÓRY NATURALNEJ I EKOSKÓRY

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: T_WYKRÓJ_INDYWIDUALNY_SKÓRA
  • Dostępność: Na zamówienie

Precyzyjne wykroje ze skóry naturalnej i z ekoskóry. Zapytaj o wycenę.

Wykroje ze skóry - precyzja wykonania i maksymalne wykorzystanie surowców

 

Przygotujemy rozmaite wykroje ze skóry i eskoskóry w dowolnej ilości. Precyzyjnie kroimy surowiec, ograniczając liczbę odpadów do minimum. Starannie wykonane formatki przyspieszą produkcję w Twoim zakładzie. Dzięki nim zrealizujesz więcej zamówień, obsłużysz więcej klientów oraz zwiększysz sprzedaż.

Automatyczny wykrój jest bardziej precyzyjny od ręcznego. Zleć wykroje w centrum obróbczym TREND. Zaoszczędź czas i pieniądze. Zmodernizuj już dziś technologię produkcji w Twojej firmie.

 

Wykrój ze skóry dopasowany do potrzeb Twojej firmy - jak zamówić usługę?

Prześlij do nas szablony w wersji papierowej, wykonane ze skóry lub w wersji cyfrowej (CAD/CAM). My zajmiemy się resztą. Klasyczne modele przekształcimy w wersję cyfrową. Zadbamy o to, by maksymalnie wykorzystać surowiec. Materiał możesz dostarczyć we własnym zakresie lub zakupić ją w naszej hurtowni. Poznaj naszą ofertę skajów samochodowych i eskoskóry.

 

Spersonalizowane wykroje ze skóry i z ekoskóry - cena

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie.

Cena zależy od:

  • materiału, który kroimy;
  • stopnia skomplikowania wykroju;
  • ilości wykrojów;
  • przygotowania wykroju.

Precyzyjnie wykonana formatka zwiększy komfort mebli tapicerowanych oraz zwiększy komfort użytkowania innych wyrobów piankowych.

U nas możesz zlecić też wykroje z tkanin.

Zainteresowany? Poznaj szczegóły. Zadzwoń do nas: 512 359 321 lub wyślij maila na adres: s.feniuk@hurtowniatapicerska.pl

Chętnie odpowiemy na każde pytanie, poznamy Twój biznes i przygotujemy wycenę. Gwarantujemy szybką realizację zamówień i pełną dyskrecję.