Zagłówek

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1859
  • Dostępność: Jest

Zagłówek chroni kręgosłup

Zagłówek to element wyposażenia foteli samochodowych oraz mebli wypoczynkowych obitych stylową tkaniną meblową. Znajduje się tuż nad oparciem. W niektórych modelach można regulować jego wysokość. Podczas jazdy ograniczają ruch głowy do tyłu, redukując w ten sposób negatywny wpływ kolizji w ruchu drogowym na zdrowie oraz życie uczestników jazdy. Dzięki niemu komfort podróżowania oraz wypoczynku znacząco wzrasta.

Zdejmowany zagłówek tapicerowany

Zdejmowane zagłówki często montuje się w narożnikach. Takie rozwiązanie umożliwia łatwy demontaż i przeniesienie części w wybrane miejsce. Osoby siedzące w salonie mogą czuć się swobodniej i dostosować siedzisko do indywidualnych potrzeb. Tapicerowany element jest wypełniony pianką tapicerską. Dzięki temu jest miękki i odporny na odkształcenia. Odpowiednio pielęgnowany służy użytkownikom przez wiele lat.

Zagłówek do łóżka gwarantuje czystość

Zagłówek do łóżka może być bezpośrednio przymocowany do mebla lub zamontowany na ścianie. Do jego produkcji wykorzystuje się odpowiednio wyprofilowaną piankę meblową, a następnie obija się ją materiałem. Dodatkowo można ozdobić tkaninę ozdobnym przeszyciem lub pikowaniem i guzikami tapicerskimi.

Tapicerowany element chroni ścianę przed zabrudzeniem. Zwiększa również komfort siedzenia. Drewniane oparcie jest twarde i powoduje dyskomfort po krótkim czasie. Lektura w takich warunkach staje się uciążliwa.