Jak przygotować projekt pod wycinanie CNC?

07-11-2022

Zastanawiasz się, czy warto zdecydować się na wycinanie CNC? Myślisz, że to przereklamowana usługa? A może martwisz się o to, że brakuje Ci pieniędzy na  zakup profesjonalnego sprzętu, który ułatwiłby wiele procesów w Twoim przedsiębiorstwie? Jeśli odpowiedziałeś ?TAK? na jedno z powyższych pytań, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

 

Jak przygotować projekt pod wycinanie CNC?

 

Odpowiedź na to pytanie jest bardziej złożona. Wiele zależy od tego, jak wygląda Twoja praca na co dzień, czy dysponujesz czasem, a także od Twoich umiejętności. Jeśli w zakładzie korzystasz z klasycznych szablonów, należy je zdigitalizować. Cyfrowy projekt należy wykonać w programie CAD. Jeżeli go nie masz lub nie potrafisz tego zrobić, skontaktuj się z nami. Wyślij do nas wiadomość e-mail: s.feniuk@hurtowniatapicerska.pl. Chętnie Ci w tym pomożemy.

 

Możesz do nas dostarczyć papierowe szablony, a także plik graficzny w wersji wektorowej. Zachowaj skalę 1:1. Możesz też dołączyć pliki pomocnicze, np. Zdjęcia. Dzięki temu lepiej poznamy Twój projekt i będzie nam łatwiej wykonać powierzone zlecenie.

 

Linie cięcia powinny być bardzo cienkie. Nie nakładaj na siebie kilku duplikatów. Kontury pozostaw w zamkniętych wektorach. Między poszczególnymi elementami zachowaj 15 mm odstępu. Pozostaw 20 mm marginesu.

 

Wycinanie CNC w drewnie, cięcie sklejki CNC, wycinanie CNC aluminium - jakie korzyści z tego płyną?

 

Wygnanie CNC przynosi spore oszczędności w każdej firmie i zwiększa jakość produktów. Maszyna CNC gwarantuje precyzyjne cięcie. Taki efekt trudno jest uzyskać przy pracy manualnej. Cyfrowy projekt umożliwia rozłożenie wszystkich części w taki sposób, by z jednego kawałka wykonać jak największą liczbę elementów. W dłuższej perspektywie czasu, zaoszczędzisz sporo materiału. Klienci będą zadowoleni z Twojej oferty, a Ty zauważysz, że słupki sprzedażowe regularnie pną się w górę.

 

Wycinanie CNC w drewnie i nie tylko - gdzie skorzystać z usług?

 

Centrum obróbcze CNC TREND położone w Pieńsku w województwie dolnośląskim zaprasza do współpracy przedsiębiorców z różnych branż. Wsłuchujemy się w potrzeby klientów, doradzamy i wspólnie staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Skontaktuj się z nami, poproś o wycenę i dołącz do grona zadowolonych firm, które już nam zaufały.

 

Podsumowanie: Jak przygotować projekt pod wycinanie CNC?

 

Wycinanie CNC to jedna z bardziej popularnych usług biznesowych. Dzięki niej zautomatyzujesz wiele procesów produkcyjnych i zbudujesz przedsiębiorstwo na miarę XXI wieku. Cyfrowe szablony możesz wykorzystać w dowolny sposób. Uniwersalne pliki mogą być używane w Twojej firmie, a także w różnych centrach obróbczych.

 

*Autopromocja

Polecane artykuły

Krojownia usługowa - precyzyjne wykroje na zamówienie

Krojownia usługowa - precyzyjne wykroje na zamówienie

21-03-2022
Krojownia usługowa to miejsce, w którym zlecisz wykroje na zamówienie. Jeśli w do tej pory,... Więcej