Krojownia usługowa - precyzyjne wykroje na zamówienie

21-03-2022

Krojownia usługowa to miejsce, w którym zlecisz wykroje na zamówienie. Jeśli w do tej pory, wszystko w Twojej firmie odbywało się ręcznie, nadszedł czas na automatyzację. W ten sposób zaoszczędzisz sporo czasu, zminimalizujesz liczbę odpadów, podniesiesz jakość swoich produktów lub usług i przyspieszysz realizację zamówień. Sprawdź, dlaczego warto nawiązać stałą współpracę z krojownią komputerową.

 

Nowoczesna krojownia TREND - jak działa i co oferuje?

 

Nowoczesna krojownia korzysta z najnowszej technologii. Wysokiej jakości maszyny są dostosowane do krojenia różnorodnych materiałów. Osoby obsługujące sprzęt przygotowują najpierw projekt w wersji cyfrowej na podstawie szablonów dostarczonych przez zleceniodawcę. Pracownikom można przekazać wzorce w formie papierowej, wycięte z tekstyliów lub elektroniczne (format CAD/CAM).

 

Gdy rysunki znajdą się w programie, należy je ułożyć w taki sposób, aby wykonać jak najwięcej wykrojów z wybranego surowca. Optymalizacja pozwala skutecznie zmniejszyć koszty produkcji. Taki wymóg okazuje się trudny do spełnienia w przypadku pracy manualnej. To szczególnie ważne, gdy na rynku brakuje materiałów.

 

W krojowni TREND zlecisz wykroje z:

 • tkanin meblowych i dekoracyjnych,
 • tekstyliów reklamowych,
 • pianki tapicerskiej,
 • skóry naturalnej lub sztucznej,
 • tkanin odzieżowych,
 • tkanin samochodowych.

 

W ten sposób zyskasz dowolną liczbę wykrojów, z których możesz uszyć wszystko, co tylko zechcesz. Materiały możesz dostarczyć we własnym zakresie lub zakupić je w hurtowni tapicerskiej. Jeżeli zależy Ci na oryginalnym wzornictwie, skorzystaj z oferty naszej drukarni. Wyprodukujemy dla Ciebie tkaninę z dowolnym wzorem. Z naszą pomocą możesz uniezależnić się od dotychczasowych dostawców. Jeżeli zabraknie jakiegoś materiału na rynku, wykonamy dla Ciebie. Zapewniamy sprawną realizację zamówień. Od teraz prowadzenie własnej firmy stanie się jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

 

Krojownia tkanin i dzianin - czym różni się automatyczna krojownia od tradycyjnej?

 

Tradycyjna krojownia tkanin i dzianin pracuje wolniej od automatycznej krojowni. Klasyczne miejsce przeznaczone do przygotowania wykrojów wymaga:

 • ułożenia szablonów na materiale przez kreślarza,
 • odrysowania wzorników,
 • planowania położenia szablonów, by ograniczyć odpady do minimum,
 • zachowania odpowiednich odstępów, żeby dokładnie wszystko wyciąć,
 • liczenia, znakowania oraz kontroli produkcji.

 

Krojczy musi być przez cały czas intensywnie skoncentrowany na swojej pracy.

 

Tymczasem w automatycznej krojowni potrzeba mniej rąk do pracy. Kreślarza z powodzeniem zajmuje plik CAD. Tutaj:

 • wycina się szybciej,
 • dostosowuje się oprogramowanie do konkretnego zamówienia,
 • wszystkie elementy są powtarzalne, więc istnieje o wiele mniejsze ryzyko pomyłki.

 

Jeśli zależy Ci na szybszym tempie pracy i większej dokładności, zleć wykroje na zewnątrz.

 

 

Krojownie usługowe - ceny ustalane indywidualnie

 

Krojownie usługowe ustalają ceny indywidualnie po zapoznaniu się ze specyfiką zlecenia. Pod uwagę brane są następujące wytyczne:

 • rodzaj materiału,
 • stopień skomplikowania wykroju,
 • ilości wykrojów,
 • przygotowanie wykroju.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już dziś. Zadzwoń do nas: 512 359 321 lub wyślij maila na adres: s.feniuk@hurtowniatapicerska.pl. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

 

Podsumowanie: Krojownia usługowa - precyzyjne wykroje na zamówienie

 

Krojownia usługowa Trend zaprasza do współpracy przedstawicieli różnych branż. Wykonamy wykroje dla małych, średnich i dużych firm, a także dla klientów zagranicznych. W naszym portfolio mamy już kilka ciekawych projektów, m.in. kurtki z ekoskóry pikowanej na bojler. Skorzystaj z naszego doświadczenia i złóż swoje pierwsze zamówienie. Zbuduj razem z nami silną pozycję na rynku.

 

Polecane produkty

WYKROJE Z TEKSTYLIÓW REKLAMOWYCH

WYKROJE Z TEKSTYLIÓW REKLAMOWYCH

Spersonalizowane wykroje tekstyliów reklamowych w dowolnej ilości. Zapytaj o wycenę.
WYKROJE Z TKANIN ODZIEŻOWYCH I DZIANIN

WYKROJE Z TKANIN ODZIEŻOWYCH I DZIANIN

Precyzyjne wykroje z tkanin odzieżowych i dzianin usprawnią pracę na Twojej szwalni. Zapytaj o wycenę i skorzystaj z usługi....
WYKROJE ZE SKÓRY NATURALNEJ I EKOSKÓRY

WYKROJE ZE SKÓRY NATURALNEJ I EKOSKÓRY

Precyzyjne wykroje ze skóry naturalnej i z ekoskóry. Zapytaj o wycenę.
WYKROJE Z TKANIN SAMOCHODOWYCH

WYKROJE Z TKANIN SAMOCHODOWYCH

Spersonalizowane wykroje z tkanin samochodowej. Zapytaj o wycenę.
WYKROJE Z TKANIN MEBLOWYCH

WYKROJE Z TKANIN MEBLOWYCH

Spersonalizowane wykroje z tkanin meblowych są precyzyjnie wykonane. Można z nich uszyć pokrowce na różne siedziska. Każdy projekt wyceniamy...

Polecane artykuły

Co to jest sublimacja?

Co to jest sublimacja?

16-10-2020
Sublimacja to technologia, która gwarantuje trwałość nadruku. Dzięki niej jest możliwe naniesienie autorskiego wzoru na tkaninę i stworzenie z niej oryginalnych dekoracji, ubrań czy przedmiotów użytkowych. Materiały do szycia z oryginalnym motywem zwiększą świadomość Twojej marki...
Jakie są najlepsze maszyny do szycia?

Jakie są najlepsze maszyny do szycia?

18-09-2020
Zakup pierwszej maszyny do szycia to problem wielu osób. Jak nie zagubić się w informacyjnym gąszczu i wybrać model dostosowany do indywidualnych potrzeb? Oto kilka wskazówek dla nowicjuszy.
Gdzie można kupić dobre materiały do szycia?

Gdzie można kupić dobre materiały do szycia?

25-09-2020
Znalezienie dobrego materiału do szycia to spore wyzwanie, szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z robótkami ręcznymi. Czy wiesz, na co zwrócić uwagę, by dokonać właściwego wyboru? Sprawdź, gdzie kupić tkaniny, które spełnią Twoje oczekiwania.
Jak wykonuje się cyfrowy druk na tkaninach?

Jak wykonuje się cyfrowy druk na tkaninach?

30-10-2020
Druk cyfrowy zapewni Twoim projektom świetną jakość. Dzięki niemu rozwiniesz swoją pasję, a także biznes. Zdobędziesz uznanie wśród rodziny, znajomych i klientów. Twoje wyroby staną się obiektem pożądania. Osoby, które obdarujesz spersonalizowanym upominkiem, będą wniebowzięte.
Dlaczego maszyna do szycia pętelkuje od spodu?

Dlaczego maszyna do szycia pętelkuje od spodu?

20-11-2020
Pętelkowanie nici od spodu może się przytrafić każdej krawcowej. W takiej sytuacji zachowaj zimną krew. Zastanów się, czy odpowiednio dopasowałaś nici i igłę do materiały. Zweryfikuj również stan bębenka. Pamiętaj, że telefon do serwisu to ostatczność. Jak sobie poradzić w...
Jak wybrać najlepszą tkaninę do szycia?

Jak wybrać najlepszą tkaninę do szycia?

31-12-2020
Materiały do szycia to grupa tkanin wykorzystywanych do produkcji ubrań, dekoracji wnętrz, a także ubranek dla lalek. Wybór odpowiedniego materiału determinuje przede wszystkim jego zastosowanie, dopiero później parametry techniczne. Sprawdź, jak wybrać najlepszy materiał do szycia.