Materiał tapicerski mercedes - wysokiej jakości zamienniki oryginalnych tkanin

24-06-2022

"Materiał tapicerski mercedes" to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w Internecie przez majsterkowiczów. Oryginalne tkaniny sporo kosztują. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, zachowując wysoką jakość produktu, możesz zdecydować się na zamienniki dostępne w hurtowni tapicerskiej TREND. Na takie rozwiązanie zdecydowało się wielu właścicieli pojazdów w Polsce, Europie i na świecie.

Materiał tapicerski mercedes - tkanina na podsufitkę

Na podsufitkę polecamy elastyczne tkaniny na piance w klasycznej palecie barw. Do wyboru odcienie szarości, beżu oraz czerni. Proste w obróbce materiały spełnią oczekiwania wielu majsterkowiczów. Dzięki nim renowacja dachu stanie się łatwa i przyjemna.

Osoby, którym brakuje czasu lub zdolności manualnych, mogą skorzystać z usług zakładu tapicerskiego. W tej sytuacji ciekawą opcją będzie alicante extra. Tkanina perfekcyjnie imituje naturalną alcantarę. Materiał ten cechuje mniejszy stopień elastyczności. Z tego powodu wymaga większego doświadczenia w tapicerowaniu. Wykwalifikowany rzemieślnik bez trudu sobie z nim poradzi.

Tę samą tkaninę co na boczki, można wykorzystać do tapicerowania boczków oraz drzwi. Starannie wykończona tapicerka zwiększy wartość pojazdu i stanie się prawdziwym powodem do dumy dla właściciela. Harmonijne wnętrze zapewni doskonałe warunki do jazdy.

Materiał tapicerski mercedes - czym go przykleić?

Do mocowania podsufitki i innych elementów tapicerskich polecamy klej Bonaterm A-plus lub Bonaterm AS BT. Oba są pozbawione toksycznego toluenu. Są bezpieczne dla zdrowia, życia oraz środowiska. Pierwszy produkt nakłada się klejem, drugi pistoletem pneumatycznym. Zalecamy, aby mocować materiał partiami. Tkaninę, a także blachę należy posmarować cienką warstwą. Resztki spoiwa można usunąć rozpuszczalnikiem nitro.

Materiał tapicerski mercedes - zamów próbki, by dokonać właściwego wyboru

Wiele materiałów tapicerskich do mercedesa jest dostępnych w sklepach internetowych. To wygodne rozwiązanie dla osób, którym brakuje czasu na odwiedzenie hurtowni. Aby uniknąć błędu w trakcie zakupu, warto zamówić próbki tkanin. W ten sposób można zweryfikować jakość produktu, strukturę oraz kolorystkę.

Podsumowanie: Materiał tapicerski mercedes - wysokiej jakości zamienniki oryginalnych tkanin

Zamienniki oryginalnych tkanin cieszą się dużym zainteresowaniem wśród właścicieli mercedesów. Z tego powodu zachęcamy tapicerów samochodowych do zamówienia naszych próbników i nawiązania stałej współpracy z naszą hurtownią. Zapewniamy sprawną realizację zamówień oraz terminową dostawę. Rzemieślnikom oferujemy preferencyjne ceny. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu mailowego.

Polecane artykuły

Dywaniki gumowe czy welurowe?

Dywaniki gumowe czy welurowe?

06-10-2020
Wybór dywaników samochodowych to duże wyzwanie szczególnie dla świeżych kierowców oraz... Więcej
Jak obszyć kierownice samochodową?

Jak obszyć kierownice samochodową?

02-11-2020
Staranne obszycie kierownicy samochodowej sprawia, że samochód prezentuje się pięknie.... Więcej
Czym wyczyścić tapicerkę w samochodzie?

Czym wyczyścić tapicerkę w samochodzie?

06-11-2020
Czym wyczyścić tapicerkę w samochodzie, by zwalczyć uporczywe ślady po tłustym sosie,... Więcej