Materiał tapicerski samoprzylepny - co wybrać do wygłuszenia pojazdu?

27-06-2022

Materiał tapicerski samoprzylepny to doskonały wybór do wygłuszenia pojazdów. Jest łatwy w obsłudze, dlatego chętnie korzystają z niego majsterkowicze. Można go użyć do pojazdu osobowego, przyczepy kempingowych czy maszyn rolniczych. Podpowiadamy co wybrać, by zredukować hałas.

Materiał tapicerski samoprzylepny - pianka wygłuszająca samoprzylepna z folią o właściwościach trudnopalnych

Samoprzylepna pianka wygłuszająca jest prosta w aplikacji. Jej montaż zajmuje mało czasu. Można z niej wyciąć rozmaite kształty, by jak najlepiej dopasować materiał do wyciszanej powierzchni. Trudnopalny produkt zwiększa poziom bezpieczeństwa i skutecznie poprawia akustykę. Nadaje się do montażu na podłodze, na masce, w bagażniku, a także na wewnętrznej stronie drzwi.

Materiał tapicerski samoprzylepny - samoprzylepna mata bitumiczna z warstwą aluminium

Matę bitumiczną polecamy osoby, które pragną wyciszyć elementy narażone na działanie wysokiej temperatury do 120OC. Warstwa aluminium doskonale sprawdza się w tej sytuacji. Dzięki niej komora silnika i inne części są odpowiednio zabezpieczone.

Materiał tapicerski samoprzylepny - miękka mata bitumiczna

Elastyczna mata bitumiczna doskonale izoluje podłogę i bagażnik. Z łatwością dopasujesz do każdego kształtu. Dzięki niej szybko dostrzeżesz efekty. Głośne dźwięki staną się mniej uciążliwe. Znów będziesz mógł się skupić na kierowaniu pojazdem bez ryzyka, że przy dłuższej trasie będzie Ci doskwierał ból głowy spowodowany hałasem. Komfort podróżowania gwarantowany.

Podsumowanie: Materiał tapicerski samoprzylepny - co wybrać do wygłuszenia pojazdu?

Na rynku jest dostępnych wiele materiałów tapicerskich samoprzylepnych. Korzysta się z nich na szeroką skalę w tapicerstwie samochodowym oraz meblowym. W naszej hurtowni znajdziesz wysokiej jakości pianki oraz maty przeznaczone do wygłuszania pojazdów. Polecamy je majsterkowiczom i zawodowym tapicerom. Potrzebujesz więcej informacji? Wyślij do nas maila.

Polecane produkty

Mata wygłuszająca z aluminium 500x500mm

Mata wygłuszająca z aluminium 500x500mm

Samoprzylepna mata bitumiczna o wysokiej zdolności wyciszającej. Dzięki warstwie aluminium mata ma zwiększoną odporność na podwyższone tempe...
Mata wygłuszająca -miękka bit. 500x500m

Mata wygłuszająca -miękka bit. 500x500m

Samoprzylepna mata bitumiczna o wysokiej zdolności wyciszającej i dużej elastyczności, pozwalająca optymalnie dopasować się do kształtu powi...

Polecane artykuły

Jak obszyć kierownice samochodową?

Jak obszyć kierownice samochodową?

02-11-2020
Staranne obszycie kierownicy samochodowej sprawia, że samochód prezentuje się pięknie. Skóra nadaje mu odrobinę luksusu, a kierowca może rozkoszować się jazdą. Skórzany pokrowiec gwarantuje pewny chwyt, dzięki czemu manewrowanie staje się bezpieczniejsze. Odpowiednia pielęgnacja...
Jak wygłuszyć samochód?

Jak wygłuszyć samochód?

18-01-2021
Wgłuszenie auta poprawia komfort jazdy. Dzięki temu poprawisz nastrój i komfort jazdy. Zadbasz też o własne zdrowie. Sprawdź, jak wygłuszyć samochód.
Jaki klej do podsufitki?

Jaki klej do podsufitki?

16-11-2020
Zakup odpowiedniego kleju do podsufitki przyspiesz Twoją pracę. Pomoże Ci trwale przytwierdzić materiał do podłoża. W ten sposób zyskasz eleganckie wnętrze i spokój na wiele lat. Producenci oferują spoiwa w sprayu, do aplikacji pędzlem lub za pomocą pistoletu. Jaki klej do podsufitki...