Klej w sprayu - jak go używać?

30-01-2023

Klej w sprayu jest bardzo wygodny w użytku. Zapewnia komfort pracy rzemieślnikom oraz majsterkowiczom. Dzięki niemu szybko wykonasz swoją pracę i będziesz cieszyć się trwałym montażem. W dzisiejszym artykule blogowym podpowiadamy, jak używać kleje w aerozolu.

Klej w sprayu - jakie ma zalety?

Spoiwa tego typu trwale łączą ze sobą materiały. Dzięki nim możesz zaoszczędzić sporo czasu. Aerozole wykazują właściwości wodoodporne. Są bezpieczne dla użytkowników oraz otoczenia. Ich aplikacja jest dziecinnie prosta, dlatego poleca się majsterkowiczom. Decydując się na taki produkt, w krótkim czasie równomiernie rozprowadzisz klej na całej powierzchni. To o wiele wygodniejsze rozwiązanie od aplikacji pędzlem czy pistoletem pneumatycznym. Artykuły tego typu są zazwyczaj wydajne.

Klej w sprayu do tapicerki i nie tylko - jak go użyć? 

Przed użyciem wstrząśnij opakowanie. Upewnij się, że powierzchnia, na którą chcesz aplikować klej, jest sucha i odtłuszczona. Spoiwo rozpyl w odległości 20 cm. Pokryj nim dwa elementy. Jeden spryskaj wzdłuż, a drugi wszerz. Dzięki temu mocowanie będzie trwałe. Nie przesadzaj z ilością kleju. Gdy będzie go za dużo, powstaną zacieki. Koniecznie dociśnij obie powierzchnie i chwilę odczekaj. Nadmiar usuń mineralnym rozpuszczalnikiem.

Klej w sprayu - do czego może Ci się przydać?

Kleje w sprayu umożliwiają łączenie tkanin, skór, drewnianych elementów, a także tworzyw sztucznych, pianek tapicerskich czy materiałów izolacyjnych. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Do idealne narzędzie dla miłośników modelarstwa. Spoiwo w aerozolu przydaje się też w drobnych pracach domowych.

Klej w sprayu - gdzie kupić?

W hurtowni tapicerskiej Trend znajdziesz wydajny klej w sprayu APP K55 o pojemności 400 ml. Polecamy do prac tapicerskich, napraw w pojazdach mechanicznych oraz do gospodarstw domowych. Z jego pomocą szybko naprawisz drobne usterki. Satysfakcja z zakupu gwarantowana.

Podsumowanie: Klej w sprayu - jak go używać?

Klej w sprayu dostępny w naszej ofercie nadaje się do łączenia naturalnych tkanin, papieru, tektury, a także skóry czy wykładziny. Polecany jest też do klejenia drewna oraz materiałów drewnopochodnych i folii. Doskonale sprawdza się przy klejeniu podsufitki. Zamów go już dziś i zadbaj o komfort Twojej pracy.

Polecane artykuły

Jakie są rodzaje klejów tapicerskich?

Jakie są rodzaje klejów tapicerskich?

23-11-2020
Lubisz majsterkować? Chcesz samodzielnie wymienić podsufitkę w samochodzie? A może... Więcej
Renowacja podsufitki w samochodzie - krok po kroku

Renowacja podsufitki w samochodzie - krok po kroku

22-12-2020
Renowacja podsufitki to jedno z głównych zadań tapicera samochodowego. Jeśli kochasz... Więcej
Jaki klej do podsufitki?

Jaki klej do podsufitki?

16-11-2020
Zakup odpowiedniego kleju do podsufitki przyspiesz Twoją pracę. Pomoże Ci trwale... Więcej